For Fun Toys
Start Promocje Katalog Nowości Pomoc Kontakt O firmie
Katalog : O nas
Kontakt
GSM
601-481-041
Godziny działania sklepu
pn-nd 06:00 - 14:00 hurtownia w Krakowie
O nas
Witamy
 
Firma rodzinna For Fun- Marcin Czekanow istnieje od 1989r, od początku swojej działalności zajmowała się handlem hurtowym. Na przełomie lat  90 firma ukierunkowała się na import z krajów azjatyckich. W tym okresie zajmowaliśmy się głównie artykułami szeroko pojętego AGD.
W 2007r po latach współpracy firma wchłonęła ogólnopolską  agencje reklamową AC Fashion & Promotion ,tworząc tym samym dodatkową gałąź swej działalności zajmującą się organizacją event-ów, kampanii reklamowych i materiałów promocyjnych (gadżety). Współpracowaliśmy z takimi znanymi markami jak: Coca-Cola, Wella Polska, Kompania Piwowarska Lech.
Obecnie firma specjalizuje się w imporcie zabawek z krajów azjatyckich, a w szczególności z Chin. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy rozpoznawalną markę – FOR FUN. Flagowym produktem naszej palety towarów są pistolety na kulki 6mmBB. Aktualnie w naszej ofercie posiadamy około 200 wzorów w/w asortymentu, jak i bogaty wachlarz akcesoriów.  W naszej ofercie znajduje się również bogaty wybór zabawek takich jak:
 
Maskotki pluszowe
 
Samochody(zasilane bateriami,  na napęd)
 
Lalki 
 
Gadżety festynowe
 
Autka sterowane ( kabel, R/C)
 
Zabawki zasilane bateriami (koniki, karoce, panina, gitary itp.)
 
Zabawki edukacyjne,
 
Obecnie posiadamy  około 2000 wzorów zabawek
 
Od 2009r poszerzyliśmy naszą ofertę o biżuterie sztuczną ,a także kamienie naturalne firmowane marką „BLINK”.
 
1.Krzywda 14/1 Zabawki
 
2.Krzywda 14/1 Biżuteria
 
Jako wieloletni importer posiadamy wiele kontaktów dlatego też jesteśmy wstanie podjąć się każdego zleconego nam zamówienia, oferujemy atrakcyjną cenę jak i zachowanie wyłączności na dany towar.
Mamy nadzieję, że nasza oferta znajdzie uznanie w Państwa oczach i zachęci do współpracy na bardzo korzystnych warunkach.
 
 
Pozdrawiam
Marcin Czekanow


Powrót
Reklama
Blink
Firma: Zamówienia: Klienci:
Wszystkie prawa zastrzeżone - ForFun 2010 - Copyright © 2010 oscGold