For Fun Toys
Start Promocje Katalog Nowości Pomoc Kontakt O firmie
Katalog : Regulamin
Kontakt
GSM
601-481-041
Godziny działania sklepu
pn-nd 06:00 - 14:00 hurtownia w Krakowie
Regulamin

Informacja o Firmie

Sklep internetowy działający pod adresem www.forfuntoys.pl prowadzony jest przez firmę For Fun Marcin Czekanow z siedzibą w Krakowie na os.Niepodległości 9/71, NIP 678-203-22-98, REGON 351193961, e-mail:biuro@forfuntoys.pl, nr telefonu +48 601 481 041, +48 12 656 30 07.

Ochrona danych osobowych

 1. Dane osobowe przekazywane nam przez klientów sklepu www.forfuntoys.pl są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji umowy.
 2. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.
 3. Powierzone nam dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Opisy i zdjęcia produktów

 1. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem. Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak nigdy ich właściwości.

Ceny

 1. Wszystkie ceny podawane w sklepie internetowym na stronie www.forfuntoys.pl są wyrażone w złotych polskich (PLN) oraz zawierają podatek VAT.
 2. Cena podana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.

Zamówienia

 1. Sklep internetowy przyjmuje zamówienia poprzez stronę www.forfuntoys.pl. Zamówienia realizujemy w kolejności ich składania.
 2. Informacja udzielona przez sprzedawcę o przyjęciu zamówienia do realizacji, na podstawie zaakceptowanej przez obie strony oferty, wysyłana poprzez pocztę elektroniczną, jest jednoznaczna z zawarciem umowy kupna/sprzedaży wiążącą obie strony transakcji.
 3. Złożenie zamówienia nie jest równoznaczne z jego przyjęciem. Sprzedawca może odmówić realizacji zamówienia, także bez podania przyczyny.

Dostawa

 1. Towar zamówiony w sklepie internetowym www.forfuntoys.pl dostarczamy na własny koszt jeżeli kwota zamówienia przekracza 10 000zł, lub zostało to ustalone wcześniej miedzy sprzedawcą a klientem.
 2. Na czas otrzymania przesyłki składa się:
  1. czas realizacji zamówienia (kompletowanie towaru, forma płatności, wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie paczki)
  2. czas dostawy, zależny od wybranego sposobu dostarczenia.

Sposoby płatności

Płatność za towar może być dokonywana przez klienta w następujący sposób:

 

 1. Przelew na rachunek bankowy.
 2. Płatność gotówką w siedzibie sklepu internetowego. 
   

Zwrot towaru

 1. Konsument, który zawarł umowę z www.forfuntoys.pl, może od niej odstąpić zgodnie z obowiązującymi przepisami, w terminie do 10 dni kalendarzowych od daty zakupu i musi fakt ten poprzeć pisemnym oświadczeniem. Oświadczenie należy wysłać listem poleconym lub załączyć do paczki ze zwracanym towarem. 
  1. Produkty nie były używane i nie zostały w żaden sposób uszkodzone.
  2. Klient dostarczy produkty do siedziby sklepu www.forfuntoys.pl na własny koszt.
 2. Zwrot towaru do sprzedawcy powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy kupna/sprzedaży. Zwrot następuje za pisemnym potwierdzeniem odbioru towaru przez sprzedawcę. Wraz z odsyłanym towarem klient winien zwrócić wszelkie produkty, które otrzymał gratisowo, a/lub których warunkiem otrzymania lub otrzymania w preferencyjnej cenie był zakup zwracanego towaru.
 3. Po otrzymaniu przesyłki klient winien dokładnie sprawdzić paczkę i otrzymany towar i o ewentualnych usterkach niezwłocznie poinformować sprzedawcę.

Procedura reklamacji

 1.  Zgłoszona wada podlega weryfikacji przez www.forfuntoys.pl, który stwierdzi czy usterka nie nastąpiła z winy klienta. www.forfuntoys.pl rozpatruje reklamacje najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia.
 2. Aby wysłać towar w ramach reklamacji klient jest zobowiązany do poinformowania sklep www.forfuntoys.pl e-mailem lub telefonicznie o zwrocie reklamacyjnym. Paczki które nie są oczekiwane przez sklep forfuntoys.pl nie będą przyjmowane – wrócą do klienta, który będzie musiał zapłacić przewoźnikowi za transport w obie strony.
 3. Towar powinien zawierać oryginalne opakowanie umożliwiające bezpieczny transport do sklepu www.forfuntoys.pl.
 4. Dopuszczalne jest zastosowanie opakowania zastępczego, jednak musi ono gwarantować odpowiednią ochronę podczas transportu przez firmę spedycyjną.
 5. Towar prosimy przysyłać kompletny.
 6. Do przesyłki musi być dołączony opis uszkodzenia.
 7. Do reklamowanego towaru prosimy o dołączenie kserokopii faktury zakupu.
 8. Jeżeli towar dostarczony do www.forfuntoys.pl okaże się poprawny i firma nie wykryła problemu zostanie pobrana opłatę za diagnostykę i koszty przesyłki.

Postanowienia końcowe

 1. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 2. Podmiot prowadzący sklep nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w korzystaniu ze sklepu internetowego zaistniałe z przyczyn technicznych (konserwacja, przegląd, wymiana sprzętu, etc) lub innych od niego niezależnych.
 3. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem jego umieszczenia w sklepie internetowym pod adresem www.forfuntoys.pl
Powrót
Reklama
Blink
Firma: Zamówienia: Klienci:
Wszystkie prawa zastrzeżone - ForFun 2010 - Copyright © 2010 oscGold